ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید

چرا باید عضو ویژه دانالو بشم؟

شما با عضویت ویژه دانالو می تونید به تمام مطالب مجله تخصصی دانالو دسترسی پیدا کنید. تا به طور روزانه و با یک برنامه دقیق آموزشی و کاملا کاربردی دانش عملی خودتون رو برای بهتر شدن و قدرتمندتر شدن ارتقا بدید.

شما با عضویت ویژه به این امکانات دسترسی پیدا می کنید.

مقالات تخصصی مدرسه کسب و کار هاروارد (Harvard Business School)

Harvard business school به عنوان معتبرترین دانشکده مدیریت، اقتصاد و تجارت دنیا هر ماه حاصل تحقیقات و تجربیات بزرگترین اسایتد و کارآفرینان جهان رو در مجله تخصصی خودش به نام HBR – Harvard Business Review  منتشر میکنه.  این مقالات با رویکردی کاملا کاربردی نوشته میشن. ما این مقالات رو با دقت بالایی ترجمه می کنیم و هر هفته سه مقاله را در اختیار اعضای ویژه دانالو قرار میدیم.

(اطلاعات بیشتر درباره HBR) (برای دیدن مقالات HBR کلیک کنید)

مقالات تخصصی دانالو

با توجه به شرایط بازار در ایران و ضعف ها و قوت های سازمان ها و افراد علاوه بر مقالات بین المللی HBR تیم تحریریه دانالو مقالات تخصصی ای تولید میکنه که با توجه به شرایط کسب و کار در کشور ما و نیازهای مخاطب ایرانی نوشته میشن و هر هفته سه مقاله جدید روی سایت بارگذاری میشه.

(برای دیدن مقالات تخصصی دانالو کلیک کنید)

معرفی و خلاصه کتاب

ما هر هفته یکی از معتبر ترین کتاب های مرتبط با حوزه کسب و کار و مهارت فردی رو معرفی میکنیم. تحریریه دانالو این کتاب ها رو خلاصه میکنه و روی سایت قرار میده.

(برای دیدن خلاصه کتاب ها کلیک کنید)

معرفی و تحلیل فیلم

هر هفته فیلم هایی که دیدن اون ها میتونه به کسب و کار و یا مهارت های فردی شما کمک کنه معرفی میشن و به همراه تحلیل مختصری از نگاه دانالو در اختیار شما قرار میگیرن.

(برای دیدن معرفی فیلم ها کلیک کنید)

تخفیف دوره های آموزشی بین المللی دانالو (Lynda)

کمپانی Lynda به عنوان بزرگترین مرکز آموزش مجازی دنیا ویدئوهای آموزشی رو  با برنامه درسی مدون و توسط برترین اساتید دنیا تولید میکنه. ما این دوره ها رو با کیفیت بالایی دوبله میکنیم و به طور کاملا فارسی روی وب سایت دانالو قرار میدیم. شما با طرح های مختلف عضویت ویژه میتونید از تخفیف های درصدی در خرید دوره ها استفاده کنید.

(اطلاعات بیشتر درباره لیندا)

پولدار شدن، تنها چیزیست که به ما نمی آموزند!
رابرت کیوساکی | Robert Kiyosaki