ما کی هستیم؟

افراد، موسسات، همایش‌ها، وب سایت‌ها و جریان های زیادی هستند که در شما انگیزه‌ حرکت و شروع به کار و فعالیت را ایجاد می کنند اما هیچ کدام برای رسیدن به هدف شما را همراهی نمی کنند. هر روز آدم های بسیاری هستند که تصمیم میگیرن تا یک تغییر بزرگ در زندگیشون ایجاد کنند ولی به دلیل این‌که نمی‌دونن دقیقا بایدچی کار کنند خیلی زود به زندگی عادی و یکنواخت بر می‌گردند.

دانالو یک همراه است برای تمام کسانی که می‌خواهند یک تغییر ایجاد کنند.

دانالو همراهی است برای تمامی افرادی که می‌خوان در کسب و کارشون تغییر ایجاد کنند، تمام افرادی که می خوان یک کار جدید راه بندازن و تمام افرادی که می خوان مهارت های فردیشون رو ارتقا بدن. ما در تمام طول مسیر در کنار شما هستیم. ما با تولید محتوای چندرسانه ای به روز و کاربردی هر چیزی که شما برای موفقیت لازم دارید رو به طور روزانه و با یک برنامه ریزی دقیق در اختیارتون قرار میدیم.

موفقیت شانسی نیست 😉

ماموریت ما چیه؟

ماموریت دانالو ارتقاء دانش افراد در زمینه ایجاد و توسعه کسب کار و مهارت‌های فردی به وسیله‌ آموزش و ارائه‌ محتوای به‌روز، تخصصی و کاربردی است.

sliderdanalo

ما دقیقا چی کار می‌کنیم؟

دوره‌های آموزشی بین المللی دانالو (Lynda)

کمپانی Lynda به عنوان بزرگترین مرکز آموزش مجازی دنیا ویدئوهای آموزشی رو با برنامه درسی مدون و توسط برترین اساتید دنیا تولید میکنه. ما این دوره ها رو با کیفیت بالایی دوبله میکنیم و روی وب سایت دانالو قرار میدیم.

(اطلاعات بیشتر درباره Lynda) (برای ورود به بخش دوره های آموزشی لیندا کلیک کنید)

مجله تخصصی دانالو

شما با عضویت در مجله دانالو میتونید هر روز مقالات دانشگاه کسب و کار هاروراد، مقالات تخصصی دانالو، خلاصه کتاب‌، معرفی‌فیلم و اینفوگرافیک‌های تخصصی رو دریافت کنید.

  • مقالات تخصصی مدرسه کسب و کار هاروارد (Harvard Business School)

Harvard Business School به عنوان معتبرترین دانشکده مدیریت، اقتصاد و تجارت دنیا هر ماه حاصل تحقیقات و تجربیات بزرگترین اسایتد و کارآفرینان جهان رو در مجله تخصصی خودش به نام HBR – Harvard Business Review منتشر میکنه.  این مقالات با رویکردی کاملا کاربردی نوشته میشن. ما این مقالات رو با دقت بالایی ترجمه می کنیم و هر هفته سه مقاله را در اختیار اعضای دانالو قرار میدیم.

(اطلاعات بیشتر درباره HBR) (برای دیدن مقالات HBR کلیک کنید)

  • مقالات تخصصی دانالو

با توجه به شرایط بازار در ایران و ضعف ها و قوت های سازمان ها و افراد علاوه بر مقالات بین المللی HBR تیم تحریریه دانالو مقالات تخصصی ای تولید میکنه که با توجه به شرایط کسب و کار در کشور ما و نیازهای مخاطب ایرانی نوشته میشن و هر هفته سه مقاله جدید روی سایت بارگذاری میشه.

(برای دیدن مقالات تخصصی دانالو کلیک کنید)

  • معرفی و خلاصه کتاب

ما هر هفته یکی از معتبر ترین کتاب های مرتبط با حوزه کسب و کار و مهارت فردی رو معرفی میکنیم. تحریریه دانالو این کتاب ها رو خلاصه میکنه و روی سایت قرار میده.

(برای دیدن خلاصه کتاب ها کلیک کنید)

  • معرفی و تحلیل فیلم

هر هفته فیلم هایی که دیدن اون ها میتونه به کسب و کار و یا مهارت های فردی شما کمک کنه معرفی میشن و به همراه تحلیل مختصری از نگاه دانالو در اختیار شما قرار میگیرن.

(برای دیدن معرفی فیلم ها کلیک کنید)

  • اینفوگرافیک‌های تخصصی

هر هفته سه اینفوگرافیک تخصصی توسط تیم تحریریه دانالو تهیه و طراحی میشه و رو سایت قرار میگیره.

(برای دیدن اینفوگرافیک‌ها کلیک کنید)

ویدیوها

در کنار دوره‌ها، پادکست‌ها، فیلم‌ها و مقالات تخصصی بخشی رو برای ویدیوهای انگیزشی و تبلیغاتی جذاب و الهام بخش قرار دادیم.

(برای مشاهده ویدیوها کلیک کنید)

تیم دانالو

علی رضایی
سردبیر و توسعه دهنده کسب و کار

سیدسجاد میرابراهیمی
موسس و توسعه دهنده وب

سیدسجاد جلالی
موسس و مدیر عامل

شادی علی محمدی
نویسنده و مترجم

احسان صبحی
نویسنده و مترجم

شیرین قاسمعلی زاده
نویسنده

سعید افروغ
مدیر دوبلاژ

شایسته عسگریان
مترجم

ملیحه اسکندری
مترجم

بهاره حاتمی
دوبلور و گوینده

مصطفی افروغ
صدابردار

مهیار فهامی
سرپرست گویندگان

محمدمهدی اعلمی
دوبلور

پولدار شدن، تنها چیزیست که به ما نمی آموزند!
رابرت کیوساکی | Robert Kiyosaki